Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co jsou to Bodíky?

28. 9. 2008

Co jsou to bodíky?

Program BODÍKY je určen všem uživatelům Alik.cz (s výjimkou zaměstnanců MAFRA, a.s.). Jeho provozovatelem je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Praha 5.

Pravidla pro sbírání BODÍKŮ platná od 27. června 2008

  1. Do programu BODÍKY se může přihlásit každý uživatel Alik.cz.
  2. Podmínkou účasti je registrace na serveru Alik.cz.
  3. Každému zaregistrovanému uživateli je přiřazen tzv. bodíkový účet, na který se mu budou připisovat získané BODÍKY.
  4. BODÍKY se připisují za navštívené stránky v Alíkovinách, za článek zveřejněný v Alíkovinách, za účast v soutěži, anketě či po splnění mimořádné možnosti k jejich získání (např. vyhledání tajného kódu). Počet BODÍKŮ, které je možno získat, bude vždy uveden na této stránce, příp. u konkrétní akce.
  5. Za každou navštívenou stránku na portálu Alik.cz bude na bodíkové konto uživatele připsán jeden BODÍK. Za jeden den můžete prohlížením stránek získat nejvíce 60 BODÍKŮ.
  6. Za zaslání původního (vlastního) článku, který bude zveřejněn v Alíkovinách získá uživatel 500 - 3 000 BODÍKŮ. Články posílejte na adresu alikoviny@alik.cz, v předmětu uveďte heslo „ALÍKOVINY“. V e-mailu je nutné uvést přezdívku uživatele, která byla zadána při registraci na Alíkovi. O tom, zda bude článek zveřejněn, rozhoduje redakce Alík.cz na základě kritérií jako jsou atraktivnost tématu, zpracování apod. Více o psaní článků do Alíkovin v článku Bodíky snadno a rychle? Aneb jak psát do Alíkovin.
  7. BODÍKY lze získat za účast v některé z anket či průzkumů vyhlašovaných na Alik.cz. V tomto případě bude vždy u ankety či průzkumu uveden počet BODÍKŮ, které lze jejím vyplněním a odesláním získat.
  8. Informaci o aktuálním počtu nasbíraných BODÍKŮ získá uživatel na Alik.cz.
  9. Nasbírané BODÍKY je možno vyměnit za nejrůznější dárky a bonusy, jejichž nabídka bude pravidelně aktualizována v katalogu dárků.
  10. MAFRA, a.s. si vyhrazuje právo kdykoliv změnit tato pravidla pro sbírání BODÍKŮ. Změny budou účinné ode dne jejich zveřejnění, nebude-li výslovně stanoven termín pozdější. Dále má MAFRA právo kdykoli program BODÍKY ukončit s účinností ke dni zveřejnění oznámení o ukončení, nebude-li v oznámení o ukončení výslovně stanoven termín pozdější.

S bodíky souvisí i Hodnosti

Sbíráním BODÍKŮ je možné získat i tak zvanou HODNOST. Výchozí hodností je Voříšek. tuto hodnost mají všichni noví uživatelé Alíka. Sbíráním BODÍKŮ mají šanci dosáhnout dalších hodností. Pro získání hodnosti je rozhodující absolutní počet nasbíraných BODÍKŮ. Je tedy možné nasbírané BODÍKY vyměnit za věrnostní dárky, aniž by to negativně ovlivnilo získání hodnosti.

Voříšek    ... všichni noví uživatelé  
Junior 1 800 bodíků  ... získáš nejdřív za 1 měsíc
Šampion 4 000 bodíků  ... získáš nejdřív za cca 2 měsíce
Super šampion 10 000 bodíků  ... získáš nejdřív za cca 5 a půl měsíce 
Veterán 21 900 bodíků  ... získáš nejdřív za 1 rok
   

Katalog dárků

Sbírejte BODÍKY a sledujte katalog s pravidelně připravovanou nabídkou dárků a bonusů: Katalog dárků za bodíky získané na serveru Alík.cz